Torty tradycyjne

Wykonujemy okrągłe, tradycyjne torty o wadze: 1kg, 1,5kg i 2kg. Większe torty będą posiadały dodatkowe piętro lub mogą być w kształcie prostokąta. Ich cena będzie wyższa o 8 zł za kilogram od cen tortów okrągłych podanych w zakładce "Torty tradycyjne"

Torty o niestandardowych kształtach np. typu książka są droższe o 8-12 zł za kilogram od cen tortów okrągłych. ( w zależności od "nietypowości").

Minimalna waga cyfry to 1 kg, a książki - 2 kg. 

Osobną kategorią są torty 3D, w różnych kształtach, obłożone masą ticcino, z figurkami. Ich cena jest zależna od czasochłonności wykonania. Przykładowe torty sa w zakładce Torty 3D.

Cukiernia Wrocław

Na Państwa życzenie możemy na torcie umieścić (gratis) zdjęcie nadrukowane na opłatku barwnikami spożywczymi. Prosimy o wysłanie zdjęcia e-mailem w pliku jpg lub pdf. Nie wykonujemy usług graficznych przy przerabianiu zdjęć i rysunków. Możemy jedynie powiększyć, lub pomniejszyć dostarczoną grafikę.

Przy wyborze wielkości torta proponujemy porcje o wadze około 10 dkg, czyli tort 1 kg jest przewidziany na 10 osób.

Torty 3d

Wykonujemy torty trójwymiarowe w różnych kształtach. W opisie każdego z tortów 3d znajdą Państwo oferowane smaki, zakres wagowy w jakim może być wykonany oraz jego cenę za kilogram. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnośnie kształtów!

                                         

                                              Torty nietypowe

Ta oferta dotyczy tortów o dużej wadze (do 50 kg) i nietypowych kształtach. 

Torty weselne

Proponujemy torty weselne piętrowe. Każde piętro może być o innym smaku, który można wybrać z oferty przedstawionej w zakładce “"Torty tradycyjne". Cena tortów jest zależna od sposobu zdobienia i rodzaju smaków.

Wykonujemy torty w wielkości od 2,5 kg do 20 kg. Pobieramy zastaw za stelaż (100 - 200 zł), który oddajemy w całości przy zwrocie stelaża. W ofercie mamy również świece-fontanny po 3,50 zł za sztukę oraz figurki młodej pary w cenie  25 - 45 zł za sztukę. 

Oferujemy transport tortów weselnych  samochodem chłodnią. Transport jest odpłatny i zależny od odległości.

Aby dokonac zamówienia na torty weselne nalezy złozyc je najpóźniej na 3 dni przed odbiorem i wpłacić zaliczkę w wysokości 1/3 zamówienia. Zamówienie na torty tradycyjne przyjmujemy z dnia na dzień.